Prasklo Vám vodovodné potrubie? Upchali sa rúry? Praskli? Či Vám neodteká umývadlo? Alebo sa upchalo WC? Odtok?
Čistíme rýchlo kanalizáciu a predchádzame jej ďalšiemu upchatiu !

Sme tu pre Vás 24hodín 7 dní v týždni.

Nami vykonaná práca je kvalitná a rýchla !

Máme výhodné ceny!

Naša havarijna služba nonstop Vám pomôžeme odstrániť Vaše problémy s čistením kanalizácie, vodovodov, odtokov, odpadových rúr za pomoci tej najkvalitnejšej techniky. Odstránime havarijné stavy a poruchy v objektoch v čo najkratšom čase. Sme flexibilní a schopní byť u Vás v rozmedzí 30min-1hod. Máme tím v ktorom sú iba kvalifikovaní zamestnanci.
Ponuka našich služieb zahŕňa aj údržbu,servis, vodoinštalácie, monitoring a trasovanie kanalizácie, kanalizačné práce a vodoinštalácie.

Krtkovanie WC, neodtekajúce drezy, upchaté sprchové kúty a sifóny, vane, pisoáre, upchaté umývadlá. Krtkujeme za pomoci vysokotlakového čistenia kanalizácie , čistíme potrubie špirálou, čistíme kanalizačné prípojky, odpady.

Spravíme revíziu kanalizácie. Vyčistíme šachty. Vymeníme či opravíme kanalizáciu.

Vieme Vám spraviť  tv monitoring kanalizácie so záznamom. Vyriešime havarijné stavy na kanalizácii.

Naša oblasť pôsobenia:

Krtkovanie Bratislava, Krtkovanie Pezinok, Krtkovanie Trnava, Krtkovanie Senec, Krtkovanie Hlohovec, Krtkovanie Trnava, Krtkovanie Malacky, Krtkovanie Dunajská Streda, Krtkovanie Pieštany

 

byty a bytové spoločenstvá, verejné budovy, administratívne budovy, penzióny, kaderníctva, podnikateľské subjekty a ďalšie…

 

havarijna sluzba