Staršie budovy, pozemky či priemyselné areály majú veľakrát problém s vyriešením otázky kde sa kanalizácia či odpadové potrubie nachádza. Častokrát neexistujú už ani staré projektové dokumentácie, alebo sú informácie v nej mylné a nekorešpondujú s uložením kanalizácie.

V takýchto situáciách je veľmi dôležité lokalizovať potrubie, kanalizačné prvky a revízne šachty. Pre presné označenie vhodného miesta pre čistenie, opravu, výmenu kanalizačného potrubia či pripojenia potrubia.

Trasovanie sa robí pomocou špeciálneho prístroja na princípe rádiolokačnej techniky, ktorá presne určí trasu kanalizácie a jej hĺbku. Za jej pomoci sa dajú vyhľadať revízne šachty a ďalšie prvky kanalizácie.

Prečo si nechať spraviť trasovanie kanalizácie

Presným zameraním sa Vám ušetria finančné prostriedky, ktoré by ste museli vynaložiť v prípade poruchy na výkopové práce. Ušetrí čas aj pri hľadaní poškodených častí potrubia, či jeho výmene, keďže presne určí miesto kde a v akej hĺbke kopať.

Ponúkame Vám služby či už potrebujete skontrolovať stav Vašej kanalizácie , alebo nájsť miesto jej uloženia. Za pomoci špeciálneho zariadenia slúžiaceho na trasovanie kanalizácie Vám pomôžeme určiť presnú polohu kadiaľ Vaša kanalizácia vedie, či nájsť miesto a presnú hĺbku v ktorej došlo k poruche. Náklady ušetrí v prípade upchatia alebo prevalenia kanalizácie – netreba vykonávať výkopové práce na celej kanalizačnej vetve.

Naša spoločnosť je tu pre Vás aby Vám uľahčila rozhodnutie pri riešení dispozície Vašej stavby či pri rekonštrukcii vytrasovaním a lokalizovaním kanalizácie a odpadového potrubia.

 

monitoring potrubia kanalizacie